Bądź pozdrowiony! Księga Miłości i Prawdy Jezus Chrystus

Bądź pozdrowiony przeze mnie Jezusa Chrystusa. Miłość i Prawda, Słowo żywe do ducha każdego, aby rósł i jaśniał w poszukiwaniu Pana Stworzyciela!

W wysyłanych uczuciach do Pan Stworzyciela kierujcie wszystkie myśli, słowa i czyny, poprzez Miłość i Prawdę oraz Wolę Pana!

Czujnie się zachowujcie i rozważnie postępujcie, poprzez swoje kroki idźcie w stronę Światła drogą jak tęcza malowaną, gdzie śpiewy słychać chórów duchowych, Pana Stworzyciela miłującego.

I tak idąc drogą tęczy całkowicie zasłuchani z chórem razem śpiewacie będąc zakochani. Wszędzie widzicie serca, które zachwycają czystością swoją i do dalszej drogi zachęcają.

Co przystaniecie, to zdumienie was przenika nad doskonałością całego stworzenia, przecież to dzieło rąk Pana Stworzyciela, w tym kierunku zmierzajcie.

Im dłużej idziecie i więcej drogi przebywacie, to wasze przekonanie i przeżycie mówi; że dobrze wybrałem, a serce coraz większe oczy robi, ponieważ Miłość wszędzie znachodzi i do Pana Stworzyciela ciągle zanosi słowa podzięki, a wysyłanie uczuć w słowach rozpala was coraz mocniej, swoim żarem na twarzy uśmiech różowy maluje i już tylko krok do stanu szczęśliwości.

Wszystko na swojej drodze spotkane rozwiązujecie, choćby było wielkie, aby w przyszłości droga przez was przebywana była jeszcze piękniej.

I dziękujcie Panu Stworzycielowi tu na Ziemi za spływające chwile radości, za dar wielu zmian co chwilę, ruszając się wiecie, że żyjecie.

Pytajcie się; czy właściwie i czy w dobrym idę kierunku?

A stworzenie będąc mową Pana Stworzyciela już od rana na te pytania odpowiada przez podszepty, myśli, sytuacje, znaki i ze zdziwieniem, z dużymi oczami przez serce czujecie, że dobrze się kierujecie na latarnię Światła i dalej maszerujecie.

Powodzenie akceptujcie i serce swoje hartujcie poprzez codzienne doświadczenia.

Dziękujcie Panu Stworzycielowi za tą tęczą malowaną drogę na poziom duchowo istotny.